آراد برندینگ
خانه / خمیر دندان هتلی / خرید خمیردندان هتلی به صورت عمده از مجموعه زرین ساپ

خرید خمیردندان هتلی به صورت عمده از مجموعه زرین ساپ

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز خرید خمیردندان هتلی با کیفیت با داشتن سابقه مفید چندین ساله در امر تهیه محصولات بهداشتی هتلی توانایی این امر را دارد تا بخش عمده ای از نیازهای هتل داران را رفع نموده و در جهت ارتقا و رتبه بندی هتل ها گام مثبت و تاثیر گذاری برداشته باشد.

خرید خمیردندان هتلی

خرید خمیردندان هتلی

خمیر دندان در کنار مسواک از جمله ضروری ترین محصولات بهداشتی در بهداشت دهان و دندان است که در انواع برند های مختلفی در بازار به فروش می رسد خمیر دندان هایی که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید و تامین آنها می نماید در بسته بندی های شکیل و مناسب برای هتل ها و بیمارستان ها، آماده فروش و توزیع عمده و مطابق با درخواست و تیراژ درخواستی مسافران می باشد.

خرید خمیردندان هتلی به صورت عمده از مجموعه زرین ساپ

خرید خمیردندان هتلی به صورت عمده از مجموعه زرین ساپ

با توجه به وجود تعداد زیاد و تکثر تعداد مسافران در مکانهای اقامتی و هتل ها و حتی در مراکز درمانی و بیمارستانی جهت رفاه حال مسافران و بیماران و همراهان آنها ، سفارش و تولید این نوع از خمیردندان ها به همراه سایر ملزومات هتلی در تیراژ های بالا و در حجم انبوه صورت می پذیرد.این انتظار قابل پیش بینی است که تلاش برای برقراری و رعایت سطح بهداشت فردی که نهایتاً منجر به افزایش و ارتقا رتبه هتل ها شده است تاثیر زیادی در جذب گردشگران و مسافران در مراجعات بعدی و انتخاب مجدد همان مرکز به عنوان محل اقامت خود دارد.

خرید خمیردندان هتلی به صورت آنلاین

خرید خمیردندان هتلی به صورت آنلاین

تیم انفورماتیک گروه تولیدی زرین ساپ تمامی تلاش خود را بر این موضوع معطوف نموده است تا با اتخاذ تدابیری در خصوص تامین ملزومات بهداشتی هتلی اعم ازخمیردندان هتلی ، بخش قابل توجهی از نیاز های مسافران را در هتل ها مرتفع سازد.شما بازدید کننده و هتل داری که قصد سفارش و خرید انواع ملزومات هتلی را دارید می توانید از طریق همین بستر و وبسایت اینترنتی خرید خود را نهایی نمایید.

کارخانه تولید خمیردندان هتلی

کارخانه تولید خمیردندان هتلی

اکثر خمیر دندان هایی که زرین ساپ اقدام به تولید آنها می نماید در دو نوع و همچنین بصورت پک مسواک و خمیر دندان هتلی و هم مجزا تولید و توسط این سایت با قیمت درب کارخانه به فروش عمده می رسد و دیگر نیازی به خرید از واسطه ها با قیمت های بالاتر نیست . شما می توانید با ارسال پیام به مدیریت فروش این مجموعه و ثبت سفارش خود ، محصول خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

خمیردندان هتلی کوچک

خمیردندان هتلی کوچک

طبق قوانینی که در اکثر هتل ها و مراکز اقامتی حاکم است تامین و تجهیز هتل به ملزومات بهداشتی هتلی امری کاملا ضروری می باشد. خمیر دندان هتلی هم یکی از اقلامی می باشد که جهت رعایت بهداشت دهان و دندان در هنگام سکونت در هتل ها ویا مراکز درمانی می بایست فراهم شود .

نحوه ارائه خدمات فروش ملزومات هتلی

نحوه ارائه خدمات فروش ملزومات هتلی

مراکز تولید مرغوب ترین خمیر دندان هتلی محصولی به دلیل استفاده از مواد مناسب بهترین و با کیفیت ترین نوع خمیر دندان را در بسته بندی های مناسب تولید کرده و به مشتریان عرضه می کنند. متقاضیان خرید عمده می توانند از طریق این مراکز و مشورت با کارشناس فروشی که مشغول به کار هستند با قیمت انواع مختلف آن آشنا شده و خریدشان را به صورت غیر مستقیم و مستقیم با قیمت مناسب انجام دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خمیر دندان هتلی

قیمت خمیر دندان هتلی

شرکت زرین‌ ساپ به عنوان تولید کننده انواع محصولات هتلی اعم از خمیر دندان های …