آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / خرید حوله هتلی ارزان از تولید کننده

خرید حوله هتلی ارزان از تولید کننده

خرید حوله هتلی ارزان از تولید کننده

خرید حوله هتلی ارزان از تولید کننده به شما این امکان را می دهد تا محصولات با کیفیت تری را تهیه و خریداری نمایید. حوله هتلی ارزان را تنها از طریق این سایت اینترنتی می توانید تهیه نمایید با ورود به سایت نمونه محصولات ما را مشاهده نمایید تا شیفته محصولات هتلی ما شوید.

خرید حوله هتلی ارزان از تولید کننده

خرید حوله هتلی ارزان از تولید کننده

خرید حوله هتلی ارزان از تولید کننده یکی از روش های فوق العاده هوشمندانه برای هتل داران می باشد که این روز ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید کنندگان محصولات خود را به شکل اینترنتی به فروش می رسانند تا هتل ها در سر تا سر کشور بتوانند از این محصولات تهیه و خریداری نمایند به عبارتی دسترسی راحت تر و سریع تری برای خرید از تولید کننده می باشد.

خرید حوله هتلی ارزان از تولید کننده

خرید حوله هتلی ارزان از زرین ساپ با ارائه بهترین کیفیت ها صورت می گیرد. این نوع از محصولات عمدتا در قیمت های ارزان و مناسبی عرضه می گردند.

حوله هتلی ارزان این روز ها بسیار مورد تقاضا قرار می گیرد که این امر بسیار خوشحال کننده است.

فروش عمده حوله سفید هتلی

فروش عمده حوله سفید هتلی

فروش عمده حوله سفید هتلی با توجه به اینکه هتل ها به این نوع از محصولات بسیار نیاز دارند و وجود آن ها برای هتل ها لازم و ضروری می باشد با کمترین قیمت ها صورت می گیرد تا تمام هتل ها بتوانند با هر بودجه ای که در دست دارند خریداری نمایند.

فروش عمده حوله سفید هتلی

حوله سفید هتلی بیشتر به صورت لوگو دار خریداری می شود که باید هتل ها این محصول را دو الی سه روز قبل از موعد اتمام حوله ها سفارش دهند تا در اسرع وقت برایتان تولید و ارسال نمایند.

حوله سفید هتلی همراه با تضمین خرید به فروش می رسد و در کیفیت های متنوع و مدل ها مختلفی موجود و به فروش می رسند.

مرکز خرید حوله هتلی در خاورمیانه

مرکز خرید حوله هتلی در خاورمیانه

مرکز خرید حوله هتلی در خاورمیانه اینجاست. این سایت اینترنتی بهترین محصولات همراه با تنوع محصولی بالا با قیمت های مناسب عرضه می نماید.

به جهت جلب اعتماد و رضایت مشریان همچنین اطمینان آن ها از کیفیت محصول هر نوع و هر مدل از حوله ها را که بخواهند به صمورت نمونه برای هتل ها ارسال می نماییم تا خریدار با دستی باز تر هر آنچه را که نیاز دارد خریداری نماید.

مرکز خرید حوله هتلی در خاورمیانه

ارسال نمونه به کلیه شهر ها امکان پذیر شده است که نمونه وابسته به مسافت و شهر گیرنده با باربری ها و یا تی باکس و حتی پست ارسال می شود.

تی باکس برای شهر های اصلی و پست برای شهر های نزدیک و محدوده فرستنده می باشد.

پس با اطمینان خاطر می توانید از تیم زرین ساپ خریداری نمایید. اعتماد سازی و جلب رضایت مشتری از اصلی ترین هدف های زرین ساپ می باشد.

قبول سفارش تولید حوله هتلی لوگو دار

قبول سفارش تولید حوله هتلی لوگو دار

حوله های هتلی در دو نوع لوگو دار و ساده موجود می باشند. این نوع از حوله ها بهتر است به صورت لوگو دار خریداری شوند تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشند و هم غیر قابل فروش برای عوام افراد باشد.

سفارش تولید حوله هتلی لوگو دار به دو صورت بردردار و چاپی انجام می گیرد که بیشتر در نوع بردردار می پسندند.

قبول سفارش تولید حوله هتلی لوگو دار

سفارش تولید حوله های هتلی وابسته پیک کاری مجموعه دارد اگر در ایام غیر پیک این محصول را سفارش دهید سریع تر تولید و ارسال می نماییم اما اگر در ایام پیک سفارش دهید چندین روز تولید این محصول به طول می انجامد.

لوگو بر روی حوله به این صورت بافته می شود که در هنگام بافت این محصول پرز ها را کم زیاد می کنیم تا لوگو و متن تبلیغ بر روی حوله نمایان شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله لباسی هتلی

مرکز فروش حوله هتلی با قیمت مناسب

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فروش حوله هتلی همواره در راستای خدمت گذاری …