آراد برندینگ
خانه / دمپایی حوله ای / کارخانه تولید دمپایی هتلی در شمالغرب ایران

کارخانه تولید دمپایی هتلی در شمالغرب ایران

گروه تولیدی زرین ساپ با هدف ترویج خرید دمپایی هتلی به صورت عمده و آنلاین توانایی این امر را دارد تا به عنوان مرکز خرید دمپایی هتلی، با کیفیتی هرچه تمام تر، محصولات خود را به مرحله فروش عمده برساند و نامی نیک در رسته تولید کنندگان برتر ملزومات بهداشتی هتلی از خود بر جای بگذارد.

خرید دمپایی هتلی

خرید دمپایی هتلی

انتخاب دمپایی هتلی بستگی به سطح هتل کیفی هتل داشته و هر چه سطح هتل بالاتر باشد, از دمپایی یکبار مصرف هتلی با کیفییت تری استفاده می شود البته این نوع از دمپایی در سالنهای آرایشگاهی, بیمارستانها و…  نیز کاربرد دارد و در ارایشگاهها به عنوان دمپایی یکبارمصرف آرایشگاهی و در بیمارستانها به عنوان دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی یاد میشود.

کارخانه تولید دمپایی هتلی در شمالغرب ایران

کارخانه تولید دمپایی هتلی

کارخانه تولید دمپایی هتلی زرین ساپ با استفاده از تجهیزات پیشرفته کارخانه ای و به بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی در زمینه فروش و تولید انواع دمپایی هتلی توانایی این امر را دارد ت ابه عنوان مرکز تولید دمپایی هتلی بخش قابل توجهی از نیاز هتل داران را مرتفع نماید که نتیجه آن کسب رضایت مشتری و مسافران حاضر در هتل ها می باشد

مرکز خرید دمپایی هتلی در نوع یکبار مصرف

مرکز خرید دمپایی هتلی در نوع یکبار مصرف

قبل از خرید دمپایی یکبار مصرف هتلی بهتراست که با قسمتهای مختلف آن آشنا شوید که در ادامه به توصیف ویژگی های آنها پرداخته می شود. رویه دمپایی هتلی معمولا از جنس اسپان باند است که  همان پارچه بافته نشده  نازک هست که معمولا در ملزومات یکبار مصرف بیمارستانی مثل ماسک , رویه تخت و… استفاده میشود. که درصورت دوختن چند لایه از آن به دو لایه, سه لایه و..  نامگإاری میشود ولی مدلهایی مرسومی که در حال حاضر تولید میشوند, شامل موارد زیر است:

انواع دمپایی هتلی:

  • دمپایی هتلی تک لایه
  • دمپایی هتلی سه لایه
  • دمپایی هتلی حوله ای

مرکز خرید دمپایی هتلی با قیمت ارزان

مرکز خرید دمپایی هتلی با قیمت ارزان

یکی از تولیداتی که در راستای ایجاد رفاه و آسایش افراد در هتل ها وارد بازار شده است دمپایی هتلی نام دارد. این محصول با دارا بودن دو جنس، پارچه ای و حوله ای، دارای کاربرد های فراوانی علاوه بر هتل ها است.همچنین باید این نکته را یادآور شده که مصرف و کاربرد دمپایی یکبار مصرف هتلی به مراتب بیشتر از دمپایی هتلی به صورت حوله ای و … می باشد.

خرید دمپایی هتلی به صورت عمده

خرید دمپایی هتلی به صورت عمده

دمپایی هایی که در کارخانه های تولیدی از جنس اسپان باند و پلاستیک تولید می شود در جاهای مختلفی مورد کاربری قرار می گیرد. از جمله این موارد در هتل ها و استخر ها است که دارای کارایی فراوانی می باشد. فروش دمپایی ها معمولا به صورت عمده انجام می شود تا مشتریان بتوانند با قیمتی ارزان تر آن ها را خریداری کنند.

قیمت خرید دمپایی هتلی

قیمت خرید دمپایی هتلی

با توجه به تعدد مسافران در هتل ها نیا به ملزومات هتلی بیش از پیش اهمیت یافته است و هتل داران موظف اند تا با تامین این ملزومات رضایت خاطر مسافران را جلب نموده و اقلام مورد نیاز آنها را در اسرع وقت خریداری نماید. قیمت خرید دمپایی هتلی با توجه به خرید عمده آن در سطوح ارزان و مناسبی تعیین می شود تا با کمبود این ملزومات در هتل هاا مواجه نشوند.

ویژگی های دمپایی هتلی

ویژگی های دمپایی هتلی

به طور کلی هر محصول هتلی که در بازار موجود می باشد دارای ویژگی هایی است که موجب شده از  استقبال خوبی برخوردار شوند.
معمولا محصولات هتلی را در شکل ها و بسته بندی های مختلف تولید می کنند تا مناسب با مکان های مورد استفاده این محصولات باشند.تولید دمپایی هتلی در خصوصیات مثبت زیر توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب نموده است:

  • در انواع سایز ها تولید می شوند.
  • در رنگ های مختلف با توجه به سلیقه خریداران تولید می شوند.
  • و طرح های زیبایی وارد بازار شده اند.
  • ضد بو هستند و پس از استفاده نیز بو نمی گیرند.
  • راحت و سبک می باشند.
  • مقاوم هستند و به خوبی از پا محافظت می کنند.

تضمین کیفیت محصولات

تضمین کیفیت محصولات

در این مجموعه می توانید انواع محصولات هتلی با کیفیت و ارزان قیمت را خریداری نمایید. توجه به کیفیت محصولات موضوع مهمی برای خریداران است. ارائه محصولات با کیفیت برای مصرف کنندگان در هتل ها و بیمارستان ها موجب جلب رضایت آنها نیز می شود.
با یک بار خرید از این مجموعه و مشاهده قیمت ها و کیفیت محصولات، مشتری همیشگی مجموعه زرین ساپ خواهید شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دمپایی یکبار مصرف هتلی

خرید دمپایی یکبار مصرف هتلی

خرید دمپایی یکبار مصرف هتلی از مرکز خرید زرین ساپ به صورت اینترنتی و با …