آراد برندینگ
خانه / شامپو هتلی / مرکز فروش شامپو هتلی در احجام کوچک

مرکز فروش شامپو هتلی در احجام کوچک

گروه تولیدی زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا به عنوان یکی از قطب ها و مراکز فعال فروش شامپو هتلی ، بخش قابل توجهی از نیازهای مسافران هتل ها را پاسخ گو باشد.

فروش شامپو هتلی در ایران

فروش شامپو هتلی در ایران

گروه تولیدی زرین ساپ  به عنوان مرکز فروش شامپو هتلی در ایران توانایی این امر را دارد تا با پذیرش و قبول سفارشات شامپو هتلی از سوی هتل ها و مسئولین مراکز اقامتی بخش عمده ای از نیازها و ملزومات مسافران هتل ها را برطرف نموده و نامی ماندکار در رسته تولید کنندکان محصولات هتلی از خود برجای بگذارد.

مرکز فروش شامپو هتلی در احجام کوچک

مرکز فروش شامپو هتلی ارزان

با توجه به فروش عمده محصولات هتلی از جمله شامپو هتلی و مصرف بالای آن در هتل ها قیمت شامپو هتلی در رنج های قیمتی ارزان و مقرون به صرفه ای تعیین می شود. گروه تولیدی زرین ساپ با قیمت گذاری بر روی شامپو های هتلی در حدود و سطوح ارزان همواره سعی بر این موضوع داشته تا انواع توان های مالی را پشتیبانی نماید و قیمتهایی پایین تر از عرف بازار را برروی محصولات خود اعمال نماید.

قطب فروش شامپو هتلی

قطب فروش شامپو هتلی

مصرف کنندگان شامپو هتلی تولید شده در ایران، امروزه در خارج از کشور نیز حضور دارند و به دلیل استقبال خیلی مطلوب از محصولات بهداشتی ایرانی، سرانه صادرات این محصولات به صورت سالانه با افزایش چشمگیری همراه می شود.قطعا می دانید که صادرات از اصلی ترین پایه های اقتصادی یک جامعه است و طبیعتا زمانی که صادرات یک کشور افزایش یابد، تحول شگرفی در اقتصاد آن مملکت نیز به وجود خواهد آمد.

صادرات شامپو هتلی

صادرات شامپو هتلی

مصرف کنندگان شامپو هتلی ایرانی در کشور های خارجی تولیدات شامپو هتلی در کشور ما به رشد قابل ملاحظه ای دست یافته است و امروزه شاهد این امر هستیم که صادرات این شامپوها نیز به کشورهای خارجی انجام شده و در آن کشور ها هم با استقبال بسیار ویژه ای همراه می شوند. امید است که با انجام حمایت بیشتر از محصولات با کیفیت تولید داخل، حجم صادرات کشورمان افزایش یابد و سود مالی خوبی به اقتصاد کشور تزریق شود

قیمت فروش شامپو هتلی

قیمت فروش شامپو هتلی

صابون ها و شامپوهای هتلی با قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسند. به طور کلی قیمت شامپو و صابون هتلی به موارد زیر بستگی دارد:

  • نوع برند
  • تولید داخل یا خارج بودن
  • نوع بسته بندی
  • حجم صابون یا شامپو
  • رنگ و رایحه
  • نحوه تجارت محصول

به عنوان مثال، قیمت یک برند ممکن است؛ در شهرهای مختلف کشور متفاوت باشد؛ یا به عنوان مثال قیمت خرید یک محصول در کارخانه سازنده آن ارزان تر از بازار است.

مرکز فروش شامپو هتلی به صورت عمده

مرکز فروش شامپو هتلی به صورت عمده

گروه تولیدی زرین ساپ در این تلاش است تا انواع این محصولات بهداشتی را با کیفیت خیلی خوب و قیمت مناسب به مردم عرضه نماید تا بتواند رضایت عمومی مشتریان خود را جلب نموده و افراد بیشتری را نیز به سمت خود جذب کند.در حال حاضر خریداران شامپو هتلی، ترجیح می دهند که این شامپو ها را در حجم زیاد تهیه کنند تا در درجه اول قیمت مناسب برای این خریداران محاسبه شود و در وهله بعدی تا مدت طولانی انواع این محصولات بهداشتی را در دسترس خود داشته باشند.

تولید شامپو هتلی در تیراژ بالا

تولید شامپو هتلی در تیراژ بالا

بدیهی است که مصرف شامپو هتلی در هتل ها فوق العاده زیاد می باشد و اگر حجم کم از آن ها تهیه شود خیلی زود به اتمام رسیده و باعث تلف شدن انرژی و زمان می شود.پس باید با یک خرید سنگین، خریداران هتل ها، خیال خود را تا مدت طولانی از بابت تامین بودن اجناسشان راحت کنند.

شامپو کوچک مسافرتی

شامپو کوچک مسافرتی

با توجه به نامگذاری این محصول شامپو کوچک مسافرتی علاوه بر استفاده در هتل ها در مسافرتها نیز به دلیل حجم کوچک آن کاربرد فراوانی دارد و این مجصول یکی از اصلی ترین ملزومات مسافران در هتل ها و مراکز اقامتی می باشد. این نوع از محصول را می توانید در گرماژ های متفاوت و در بسته بندی های شیک از طریق ارتباط با مدیریت فروش تهیه فرمائید.

انواع شامپو هتلی

انواع شامپو هتلی

انواع شامپوهای هتلی تک نفره ابعاد کوچکی دارند، این نمونه بوی خوش و رایحه ای دل انگیز دارد و موهای شما را درخشان و زیبا می کند، شامپو هتلی تک نفره که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید و فروش آنها می نماید هیچ گونه آسیب و زیانی به موهای شما نمی رساند و موهای شما را خوش فرم و خوش حالت می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کنندگان شامپو‌ هتلی

تولید کنندگان شامپو‌ هتلی

شرکت زرین ساپ از بزرگ ترین و برترین تولید کنندگان شامپو هتلی در کشور است …