آراد برندینگ
خانه / شامپو هتلی / کارخانه تولید شامپو هتلی در خاورمیانه

کارخانه تولید شامپو هتلی در خاورمیانه

ورود شما کاربر عزیز را به مرکز تامین کننده و تولید شامپو هتلی گرامی می داریم و این امید و ارزو را داریم که با ارائه خدمات ممتاز هتلداری بتوانیم محصولی درجه یک و ایده آل را روانه بازار جهانی نماییم.

تولید شامپو هتلی

تولید شامپو هتلی

شامپو های هتلی ایران با داشتن بهترین کیفیت توانسته اند که با شامپو های وارداتی به رقابت بپردازند و با بازخورد خوبی مواجه شده اند. شامپو های هتلی ایرانی با داشتن برند های معتبر تجاری توانسته اند به بازار خارج از کشور نیز راه پیدا کنند. شامپو های هتلی ایرانی مناسب استفاده ی همه ی افراد جامعه می باشد

کارخانه تولید شامپو هتلی در خاورمیانه

کارخانه تولید شامپو هتلی

در همه هتل ها از شامپو هتلی مخصوص استفاده می شود علت آن این است که شامپوهای بزرگ در هتل ها نمی تواند بهداشتی باشد و باید اندازه شامپو به نحوی باشد که فقط همان مسافر در مدت زمانی که در هتل اقامت دارد از آن استفاده نماید . استفاده از این شامپوها می تواند به مسافرین نیز حس خوبی را منتقل نماید و احساس رضایت بیشتری در اقامت در آن هتل داشته باشند.

مرکز تولید شامپو کوچک مسافرتی

مرکز تولید شامپو کوچک مسافرتی

با توجه به نامگذاری این نوع از شامپوها میتوان از این محصول در مسافرتها از آن نهایت استفاده را از آن بردو به دلیل فضای کمی که اشغال می نماید اغلب در ساک مسافرتی می توان آن را جاسازی نمود و با خود به همراه برد

تولید شامپو هتلی ارزان

تولید شامپو هتلی ارزان

در میان انواع و اقسام محصولات هتلی بیشترین فروش را شامپو هتلی دارا می باشد. دلیل اصلی این امر این است که شامپو هم برای سر و هم برای بدن انسان مورد استفاده قرار می گیرد. شامپو هتلی اغلب در نمونه های تک نفره هستند که برای یک بار حمام کردن مناسب می باشند. این گونه شامپو ها باعث صرفه جویی در مصرف می شود که به صرف هتل مورد نظر می باشد

تولید شامپو هتلی در تیراژ بالا

تولید شامپو هتلی در تیراژ بالا

با توجه به استفاده مکرر و وجود تعداد بسیاری از مسافران در اتاق های هتل ها و بیمارستانها ، شامپو هتلی را می بایست در تیراژ بالا و به صورت انبوه خریداری نمود چرا که اگر در ارائه خدمات هتل داری و بهداشتی در مراکز اقامتی و درمانی قصور وکوتاهی پیش آید ، این امر در کیفیت و رتبه بندی هتل ها نقش بسزایی دارد واستفاده از تجهیزات بهداشتی مرغوب موجب می شود که مسافران و بیماران در مراجعات بعدی خود همان هتل و یا مرکز درمانی را به عنوان محل اقامت و بستری شدن خود انتخاب نمایند.

فروش عمده شامپو هتلی

فروش عمده شامپو هتلی

استقبال از فروش شامپو هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی و درمانی موجب شده که میزان مصرف این ملزومات بالا رود و با کمبود این ملزومات در اماکن مذکور روبه رو شویم، بر این اساس مسئولین خرید این مراکز می بایست به فکر تولید انبوه و بهره مندی از فروش عمده شامپو هتلی باشند تا در کیفیت ارائه خدمات هتلداری کمبودی احساس نشود.

فروش شامپو هتلی در انواع برندها

فروش شامپو هتلی در انواع برندها

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فروش شامپو هتلی در انواع برندها توانایی تامین ملزومات بهداشتی را دارا می باشد و این اطمینان را به خریداران می دهد که با انتخاب برند دلخواه خود صاحب بهترین محصول درخواستی خود شوند و خرید عمده خود را از این مرکز تامین کننده انجام دهند.

قیمت فروش شامپو هتلی

قیمت فروش شامپو هتلی

صابون ها و شامپوهای هتلی با قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسند. به طور کلی قیمت شامپو و صابون هتلی به موارد زیر بستگی دارد:

 • نوع برند
 • تولید داخل یا خارج بودن
 • نوع بسته بندی
 • حجم صابون یا شامپو
 • رنگ و رایحه
 • نحوه تجارت محصول

به عنوان مثال، قیمت یک برند ممکن است؛ در شهرهای مختلف کشور متفاوت باشد؛ یا به عنوان مثال قیمت خرید یک محصول در کارخانه سازنده آن ارزان تر از بازار است.

کاربرد و موارد استفاده از شامپو هتلی

کاربرد و موارد استفاده از شامپو هتلی

علاوه بر این که از شامپو هتلی در هتل ها و مراکز اقامتی استفاده می شود در مراکز درمانی و بیمارستانها برای رعایت نظافت و بهداشت بیمار و همراهان او از این محصول نیز می توان نهایت استفاده را از آن برد و محصول بهداشتی را از تامین کننده درخواست نمود و آن را خریداری کرد.

فروش شامپو هتلی در انواع بسته بندی ها

فروش شامپو هتلی در انواع بسته بندی ها

بسته بندی شامنپو هتلی در نعیین قیمت رکن بسیار مهمی است که می تواند نرخ را به طور چشمگیری کاهش و یا افزایش دهد. چند نمونه از این بسته بندی ها عبارتند از:

 • بسته بندی ساشه ای
 • بسته بندی ظروف پت
 • بسته بندی ظروف پلاستیکی
 • بسته بندی تیوپی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شامپو هتلي

فروش شامپو هتلی ارزان

مرکز فروش شامپو هتلی زرین ساپ انواع گوناگون این محصولات را با کیفیت بالا و …