آراد برندینگ
خانه / شامپو هتلی / قطب اصلی فروش عمده شامپو هتلی

قطب اصلی فروش عمده شامپو هتلی

قطب اصلی فروش عمده شامپو هتلی

قطب اصلی فروش عمده شامپو هتلی در ایران شهر تبریز می باشد که زرین ساپ عهده دار شده است. فروش عمئه شامپو هتلی در این سایت اینترنتی چندی است که ممکن شده است. فروش شامپو هتلی اغلب به صورت عمده صورت می گیرد. جهت خرید این محصول با ما تماس حاصل نمایید.

قطب اصلی فروش عمده شامپو هتلی

قطب اصلی فروش عمده شامپو هتلی

قطب اصلی تولید و فروش عمده شامپو هتلی اینجاست. ارائه دهنده انواع محصولات هتلی در ایران زرین ساپ می باشد که تمامی محصولات خود به جای جای ایران صادر می نماید. سایت های فروش محصولات هتلی زرین ساپ موجب شده است تا تمام هتلداران در هر کجای کشور که هستند بتوانند این محصولات را خریداری نمایند.

قطب اصلی فروش عمده شامپو هتلی

محصولات هتلی بیشتر به شکل اینترنتی خریداری می شود به همین خاطر سایت های اینترنتی ایجاد شده اند تا در کمترین مدت زمان بتوانید این محصول را خریداری نمایید. فروش عمده شامپو هتلی موجب شده است تا هتلداران دیگر با کمبود محصولات هتلی من جمله شامپو و صابون هتلی مواجه نشوند. با خرید از قطب اصلی فروش عمده محصولات هتلی خریدی به صرفه را تجربه نمایید.

انواع بسته بندی شامپو هتلی

انواع بسته بندی شامپو هتلی

شامپو های هتلی در اندازه های کوچک تولید و عرضه می شوند این نوع از شامپو ها با توجه به اینکه حجم کمی دارند در بسته بندی های متنوع و رنگی بسیاری موجود می باشند. اغلب بسته بندی شامپو هتلی به صورت قوطی و یا تیوپی می باشد. شامپو هتلی تولید شده زرین ساپ در بسته بندی های شیک و لاکچری به بازار عرضه می شوند.

انواع بسته بندی شامپو هتلی

بسته بندی شامپو های هتلی گاها به صورت تبلیغاتی تولید می شوند. شامپو های هتلی لوگو دار آرم و برند هتل ها را بر روی یسته بندی خود نمایان می سازند که این روش بسیار سودآور و درآمد زا می باشد. با خرید این محصول درآمد خود را افزایش خواهید داد.

بیشتر بخوانید…

خرید شامپو یکبار مصرف هتلی ارزان

چنانچه قصد خرید شامپو هتلی یکبار مصرف هتلی ارزان را داشتید می توانید از طریق این سایت اینترنتی اقدام به عمل آورید. شامپو یکبار مصرف هتلی یا همان شامپو های ساشه ای به دلیل قیمت ارزان و مناسبی که دارند در هتل ها و مسافرخانه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید شامپو یکبار مصرف هتلی ارزان

شامپوو یکبار مصرف هتلی و ساشه ای به نسبت سایر شامپو های هتلی از حجم کمتری برخوردار می باشند و به همین خاطر تنها یکبار می توان از آن استفاده نمود. این نوع از شامپو ها را با قیمتی باور نکردنی و به صورت تبلیغاتی از مجموعه زرین ساپ خواستار شوید.

استعلام قیمت خرید شامپو هتلی

استعلام قیمت خرید شامپو هتلی

قیمت خرید شامپو های هتلی به نسبت سایر شامپو های معمولی ارزان تر و مناسب تر می باشد. جهت استعلام قیمت خرید شامپو هتلی با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید تا شما را از قیمت ها مطلع سازند و خریدی آسوده و با اطمینان را برای شما هتلداران فراهم سازند. با وجود زرین ساپ نگران بودجه های کم خود نباشید.

چرا می گوییم شامپو یکبار مصرف قدیمی ؟

چرا می گوییم شامپو یکبار مصرف قدیمی ؟

شامپو های یکبار مصرف قدیمی در حجم های بسیار پایین و ناچیز به مسافرین عرضه می شد و اغلب مسافرین از این نوع شامپو ها ناراضی بودند به همین خاطر است که امروزه این نوع از شامپو ها منسوخ شده اند و شامپو های حجم بالا در بسته بندی های قوطی و تیوپی جایگزین این محصول شده اند.

چرا می گوییم شامپو یکبار مصرف قدیمی ؟

تولید شامپو های یکبار مصرف دیگر تولید نمی گردد و تولیدشان به طور کامل متوقف شده است اما زرین ساپ بنا به سفارش برخی از هتل  ها این محصول را در کیفیتی بالاتر و حجمی بیشتر به صورت ساشه ای تولید می نماید و در کوتاه ترین مدت زمان به دست هتل ها می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شامپو هتلي

فروش شامپو هتلی ارزان

مرکز فروش شامپو هتلی زرین ساپ انواع گوناگون این محصولات را با کیفیت بالا و …